Kursy i szkolenia

Makijaż permanentny jest obecnie najszybciej rozwijającą się dziedziną w Polsce. Dziedziną, w której szkolenia i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji jest podstawą i pierwszym krokiem w drodze do wykonywania pięknych i w pełni profesjonalnych pigmentacji. Wykonując je, należy pamiętać przede wszystkim o tym, iż oprócz poprawy wyglądu, bardzo często poprawiamy jakość czyjegoś życia.

Jeżeli chcesz poszerzyć swój wachlarz usług, zdobyć nowe umiejętności w tej dziedzinie to zapraszam Cię na indywidualne szkolenie z technik wykonywania makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny jest usługą „wysokiego zaufania” dlatego wybór dobrego szkolenia jest niezwykle ważną kwestią. Szkolenia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Szkolenia prowadzone są indywidualnie, tak aby móc poświęcić odpowiednią ilość uwagi kursantowi przez cały okres jego szkolenia. Każdy uczestnik ma do dyspozycji w pełni wyposażone, profesjonalne stanowisko pracy oraz materiały pomocnicze.

Wykonując makijaże permanentne powinniśmy nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, być na bieżąco, przede wszystkim z technikami wykonywania zabiegów oraz produktami, na których pracujemy. Na naszych szkoleniach nauczysz się technicznych aspektów pigmentacji maszynką, doboru koloru (analiza kolorystyczna), oraz innych istotnych kwestii wpływających na końcowy efekt pigmentacji. Szkolenia prowadzone są na każdym etapie zaawansowania i prowadzone są na żywych modelkach, które zapewnia nasze Studio Urody.

Szkolenia uwieńczone są certyfikatem, potwierdzającym konkretne umiejętności.

Nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, udział w prestiżowych szkoleniach to droga do osiągnięcia sukcesu w zawodzie linergisty.

Serdecznie zapraszam, trener linergista Jolanta Skuza

Mezoterapia igłowa to zabieg wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry. Najistotniejszą zaletą mezoterapii jest jej uniwersalność. Manifestuje się ona mnogością zastosowań oraz wielotorowym oddziaływaniem na skórę. Mikrokrwawienie i mikrourazy generują aktywację płytek krwi i czynników wzrostu, które przyspieszają podział, rozwój i różnicowanie się komórek skóry, w tym komórek macierzystych i fibroblastów. Przyspieszone w ten sposób procesy autoregeneracji oraz usprawnione mikrokrążenie krwi dają ostatecznie efekt dogłębnego remodelingu skóry. Z kolei iniekcja substancji odżywczych spektakularnie intensyfikuje penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Zabieg mezoterapii wykazuje zatem wielokierunkowe działanie, koncentrujące się na pobudzeniu procesów odnowy skóry.

Wskazania do wykonania mezoterapii igłowej:
Mezoterapia igłowa wykonywana jest w celu odmłodzenia skóry i aktywowania metabolizmu komórek skóry. Wskazaniem do wykonania tego zabiegu są:

  • terapia anti-aging obejmująca odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu
  • redukcja cellulitu czy rozstępów
  • minimalizowanie widoczności blizn
  • terapia przebarwień
  • usuwanie teleangiektazji
  • hamowanie nadmiernego wypadania włosów.

Efekty mezoterapii widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest wykonanie serii 4- 6 zabiegów co 2- 3 tygodnie. Dla podtrzymania efektu warto powtórzyć zabieg 2-3 krotnie w ciągu roku.